Obecní úřad

ÚŘEDNÍ DESKA

Název Odkaz pro stažení
4.9.2026 Oznámení o zahájení zjišťovacího řízení Recyklační zařízení Otovice download
3.9.2026 Program jednání zastupitelstva Karlovarského kraje 14.9.2026 download
1.9.2026 Oznámení o záměru prodeje p.p.č. 728/15 a 728/12 v k.ú. Otovice download
24.8.2026 Informace o počtu a sídle volebních okrsků pro volby do zastupitelstev obcí download
20.8.2026 Veřejná vyhláška - OOP ve věci stanovení bližších podmínek uplatňování Zásad regulace bolševníku velkolepého v ČR download
18.8.2026 Rozhodnutí hejtmana KK č. 9/2026 o zrušení vyhlášení období zvýšeného nebezpečí vzniku požárů, Doporučení Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje download
29.7.2026 Rozhodnutí hejtmana KK č. 8 ze dne 29.7.2026 o vyhlášení období zvýšeného nebezpečí vzniku požárů download
29.7.2026 Nařízení KK č. 1/2024 ze dne 17.6.2024, kterým se stanoví podmínky k zabezpečení požární ochrany v době zvýšeného nebezpečí vzniku požáru download
14.7.2026 Seznam vytvořených volebních obvodů, jejich popis, počty členů zastupitelstva obce a potřebný počet podpisů na peticích pro volby do zastupitelstev obcí konané dne 9. a 10. října 2026 download
30.6.2026 Rozhodnutí hejtmana Karlovarského kraje č. 7/2026 ze dne 29.6.2026 o zrušení vyhlášení období zvýšeného nebezpečí vzniku požárů a doporučení HZS Karlovarského kraje download
«1 2»